Strona główna PRACA zapytanie ofertowe Darmowa dostawa Oferta dla przemysłu O firmie Kontakt

Zaloguj się

Producenci

O firmie

EDMIR-POL to rodzinna firma, od początku działalności zajmująca się sprzedażą przypraw i dodatków dla przemysłu spożywczego ze szczególnym nastawieniem na przemysł mięsny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele produktów z grup, stabilizatorów, substancji smakowozapachowych, żelujących oraz zagęszczających, przeciwutleniaczy, substancji wzmacniających smak oraz emulgatorów czy konserwantów. W swoim asortymencie nie brakuje też barwników, witamin, skrobi oraz ich pochodnych...

Założyliśmy swoje przedsiębiorstwo w 1994 roku i od tego roku stale je rozbudowujemy umacniając swoją pozycję w branży. Zatrudniamy kilkunastu pracowników, nasza kadra pracownicza to wysoko wykwalifikowani, sprawdzeni fachowcy, którym firma, mająca ambicje profesjonalnej obsługi swojego klienta, wciąż stwarza dogodne warunki do doskonalenia i podnoszenia swoich umiejętności zawodowych. Dla aktualnych i przyszłych klientów wykonujemy bezpłatne pokazy technologiczne uważając, że takie bezpośrednie kontakty wpływają dobrze na relacje międzyludzkie.

We wrześniu 2003 roku zmieniliśmy siedzibę przenosząc się do nowo wybudowanego budynku, mogącego poszczycić się doskonale zorganizowanym zapleczem logistycznym. Znajduje się tu nowoczesny magazyn wysokiego składowania, który jest stworzony według najnowszych standardów obowiązujący w Unii Europejskiej. Budynek tego typu gwarantuje sprostanie wszelkim wymogom przechowywanych tu produktów, kontroli sanitarnych i potencjalnych odbiorców. Praca i obsługa w firmie EDMIR-POL w najbliższym czasie będą zgodne z normami z serii ISO 9000 oraz HACCP.

Firma EDMIR-POL w 2009 roku przystąpiła do projektu rozbudowy własnego przedsiębiorstwa. W swojej długiej działalności 15 lat na rynku nasza firma przyczynił się do rozwoju wielu marek Firm z Polski i Świata.Ambicją EDMIR-POL jest stworzeniewłasnej marki i zaistnienie na rynku całej Europy. W celu realizacji tych ambitnych planów,wybudowaliśmy nowy obiekt - halę produkcyjną ,która spełnia wszelkie wymogi unijne, zakupiliśmy nowoczesne urządzenia produkcyjne i ruszyliśmy z produkcją przypraw i dodatków funkcjonalnych do przemysłu mięsnego i spożywczego . Wszystkie nasze produkty wytwarzane są zgodnie z wymogami HACCP i nadzorowane przez dział kontroli jakości i własne laboratorium.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby


Nazwa Beneficjenta:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Edmir-Pol" J. i M. Hutnik Spółka Jawna


Tytuł Projektu:
Rozbudowa PPHU EDMIR-POL J. i M. Hutnik Spółka Jawna polegająca na zakupie maszyn i urządzeń do nowo powstałej hali, mająca na celu wprowadzenie na rynek nowych i ulepszonych dodatków spożywczych


Wartość całkowita projektu: 349.972,23 PLN
Kwota dofinansowania: 171.000,00 PLN


Celem projektu jest wprowadzenie na rynek nowych oraz ulepszonych produktów – mieszanek i dodatków dla przemysłu spożywczego, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu mięsnego.


W ramach projektu zostaną zakupione maszyny i urządzenia takie jak: mieszalnik, wagi, wózki, regały oraz wyposażenie laboratorium, które stanowić będą wyposażenie nowoczesnej hali produkcyjnej, magazynów oraz laboratorium.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013".
Priorytet I „Badania i rozwój technologiczny (B+R), innowacje i przedsiębiorczość”. Poddziałanie 1.2.2 Małe i średnie przedsiębiorstwa


Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013
znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl


Sklep internetowy Shoper.pl